رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24دانلود از یوتیوب

در آغاز دهه دوم قرن 21، سازمان های خبری شروع به انتقال به عصر دیجیتال کردند ، بدون اینکه بدانند روزنامه نگاری به کجا می انجامد. در طول سال های 2010 ، کاهش چشمگیر تیراژ چاپ و درآمد تبلیغات دیجیتال زمینه را برای تعطیلی تعداد بی شماری از رسانه های خبری مهم فراهم کرد.

با ورود به یک دهه جدید، برداشتی غیرقابل تصور از طریق جو قطبی ما در سیاست و جذب انبوه اطلاعات عمومی توسط مردم صورت گرفت. روزنامه نگاران اکنون از خود می پرسند که: چه چیزی در طی چند دهه آینده بوجود خواهد آمد؟ آیا این دهه پایانی برای روزنامه نگاری مستقل و با کیفیت خواهد بود؟

همانطور که برخی ورود به عصر دیجیتال را مرگ روزنامه نگاری دانسته اند، بسیاری همچنان از روزنامه نگاری به خوبی حمایت می کنند، حتی اگر روزنامه ها به مانند سایت های خبری و آنلاین به روز نباشند. از زمان گذار به عصر دیجیتال، در رسانه ها و سایت های خبری مستقر در اینترنت افزایش قابل ملاحظه ای مشاهده شده است. در این بخش، لیستی از مشهورترین و بهترین سایت خبری مستقر در اینترنت را جمع آوری کرده ایم.

رسانه خبری سی ان ان

شبکه خبری کابل (CNN) که توسط تد ترنر تاسیس شده است، بیشتر به دلیل پوشش زنده اخبار در تلویزیون معروف است. در ایالات متحده، CNN به اولین کانال تلویزیونی تبدیل شد که 24 ساعته اخبار را تحت پوشش خبری قرار می داد. CNN با گستره بین المللی خود، بیش از 212 کشور را شامل می شود و همچنین یکی از پر بازدیدترین سایت های خبری را دارا است.

 

بیشتر از اکثر رسانه های خبری آنلاین، برای اولین بار در سال 1995، حضور دیجیتالی CNN توانست بیش از 100 میلیون بازدید کننده در ماه را بدست آورد. با این حال، در چند سال گذشته، غول اخبار تلویزیونی تحت حواشی زیادی قرار گرفت و ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا، چنین رسانه هایی را ” اخبار جعلی ” در فضای سیاسی نامید.

رسانه رویترز

رویترز که در سال 1851 تأسیس شد ، یکی از قدیمی ترین سازمان های خبری بین المللی است که وجود دارد. دفتر مرکزی آن در لندن که در 13 طبقه ساخته شده است، مشهورترین گزارشگران و پخش کنندگان خبرنگاری را در خود جای داده است.

از سال 2014، تقریباً همه رسانه های خبری مهم در سطح جهان، از بسیاری از مناطق عملیاتی خود در 94 کشور مشترک رویترز هستند و اخبار خود را از آن تهیه می کنند. به همین ترتیب، نسخه آنلاین آن در فضای مجازی در انتشار سریع اخبار کم نظیر است و ماهانه 40 میلیون خواننده دارند.

شبکه خبری بی بی سی

شرکت پخش تلویزیونی انگلیس (BBC) که برای اولین بار به عنوان رقیب Sky News در سال 1997 راه اندازی شد، به یکی از بزرگترین سازمانهای خبری پخش شده در جهان تبدیل شد که به دلیل پوشش رادیو، تلویزیون و اخبار آنلاین شناخته می شود. بی بی سی توسط Royal Charter در سال 1922 تاسیس شد ، اولین مدیرکل خود را سر جان ریث منصوب کرد. میراث Reith، تقریباً یک قرن بعد ، سلطه رسانه انگلیسی را به عنوان یکی از پربازدیدترین وب سایت ها با سرویس اخبار آنلاین فراهم کرد.

سایت خبری تحلیل رکن آنلاین، بهترین سایت خبری ایران

رسانه خبری تحیلی رکن آنلاین با هدف پوشش جدیدترین اخبار ایران و جهان در زمینه های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و ورزشی راه اندازی شده و در مدت کم فعالیت خود به عنوان یک سایت خبری مستقل موفق به کسب اعتماد بازدیدکنندگان خود شده است.

21 بهمن 1399 13 views 0
نظرات

پاور موزیک