آهنگ های پیشنهادی

به عنوان یک پدر و مادر، با فرا رسیدن زمان تولد فرزندانتان در هر سال و یک شمع روی کیک، تازه نگه داشتن ایده های مهمانی تولد آن بچه ها – در سن مناسب – ممکن است دشوار باشد. خوشبختانه، انتخاب یک موضوع جذاب و جدید غیرممکن نیست. و مهم نیست که کودک شما چه علاقه ای دارد، یک موضوع مهمانی برای مطابقت با علایق فرزند شما وجود دارد. با ایده های مهمانی تولد این بچه ها برای همه سنین، برای گروه بعدی خود الهام بگیرید. از ورزش گرفته تا روزهای آبگرم و مهمانی های خواب، همه اینها بدون خرج کردن بودجه شما انجام می شود. علاوه بر این، بیشتر آنها را می توان در داخل خانه خود برنامه ریزی و اجرا کرد. اکنون تنها چیزی که باقی مانده انتخاب هدیه مناسب برای تولد است.

آهنگ تولد جدید

14 اردیبهشت 1400 8 views 0
ادامه و دانلود

فصل جدید زندگی

هر دختر و پسری با پشت سر گذاشتن دوران نوجوانی و ورود به دوران جوانی به ازدواج کردن و تشکیل خانواده‌ای جدید می‌اندیشد. اما این تصمیم مشروط به دارا بودن شرایطیست تا بتوانند با آرامش خاطر فصل جدیدی از زندگیشان را آغاز کنند. این شرایط از خانواده‌ای به خانواده دیگر و از دیاری به دیار دیگر متفاوت است. هریک از اقوام ایرانی آداب و رسوم خاص خودشان را برای انتخاب دارند که گاها باعث سختگیری‌های نابجا می‌شود چراکه بعضی از این آداب مربوط به زمان‌های قبل بوده و دیگر با خواسته جوانان همخوانی ندارد، خانواده‌هایی نیز سخت گیری را کنار گذاشته و از آداب جدید پیروی میکنند. بعضی خانواده‌ها با نصیحت‌هایشان سعی در کمک کردن به تصمیم درست گرفتن جوانان دارند اما گاها با ملاحظات زیادشان زندگی را برای جوانان سخت می‌کنند.

فرقی نمی‌کند دختر باشد یا پسر هرکدام از این دو نفر مسئولیت‌های خاص خود را دارند که زندگی را برایشان شیرین می‌کند.

از همه اینها بگذریم با گرفتن تصمیم درست هرکدام از خانواده عروس و داماد به دنبال برگزاری مراسم مناسبی هستند تا دختر و پسرشان را در این شب زیبا همراهی کنند. عروس و داماد با کمک خانواده‌ها برنامه ریزی‌های کافی و لازم را برای خرید مراسم و هماهنگی برای تالار عروسی انجام می‌دهند. شب عروسی فرا می‌رسد.

شهرو چراغون کنین

شب عروسی برای عروس و داماد شب بسیار خاطره انگیزیست چرا که درکنار دوستان و افرادی که برایشان در زندگی دارای اهمیت هستند این شب را جشن گرفته و به رقص و پایکوبی می‌پردازند.

برنامه‌های زیادی از قبل برای برگزاری مراسم انجام می‌گیرد از خرید لباس مناسب برای عروس و داماد و رزرو آتلیه و تالار. اما یکی از مهم‌ترین و خاطره انگیزترین برنامه‌ها مربوط به رقص مشترک عروس و داماد است.

رقص عروس و داماد

بسیاری از عروس و دامادها از ماه‌ها قبل برای این رقص تمرین میکنند تا به بهترین نحو این رقص را انجام دهند. اما قبل از شروع تمرین و انتخاب رقص مناسب، عروس و داماد به دنبال انتخاب آهنگی مناسب برای رقص مشترکشان هستند. معمولا عروس و داماد با مشورت دوستانشان و با توجه به سلیقه موسیقی یکدیگر به انتخاب مناسبی می‌رسند. بعضی عروس و دامادها به آهنگ‌های مد روز علاقه‌مند هستند و این نوع آهنگ‌ها را انتخاب می‌کنند، بعضی نیز آهنگ‌های نوستالژی قدیمی را می‌پسندند. اما چالش بعدی پیداکردن منبع مناسبی برای دانلود این آهنگ هاست.

آهنگ رقص عروس و داماد

همان طور که گفتیم پیدا کردن منبع مناسب برای دانلود آهنگ مخصوص رقص عروس و داماد چالش بزرگیست که استرس‌های قبل از مراسم را دو چندان می‌کند. اگر به دنبال آهنگ رقص عروس و داماد هستید سایت بیپ موزیک با داشتن آرشیو قوی از آهنگ‌های متنوع نوستالژی و جدید به شما در انتخاب بهترین آهنگ کمک خواهد کرد.

29 اسفند 1399 28 views 0
ادامه و دانلود


ماه محرم شده و شهر سیاه‌پوش شده است و در عزای سالار شهیدان اباعبدالله الحسین و ۷۲ یار باوفایش به سوگ نشسته است. در هر شهری مردم آداب خاص خود را برای عزاداری سالار شهیدان اجرا می‌کنند. مراسم عزای مردی بی‌نظیر که با گذشت قرن‌ها هنوز فداکاری و شجاعتش زبان زد خاص و عام است. مردی که خانواده‌اش را فدا کرد تا در مقابل ظلم و ستم مردمی که هیچ بویی از انسانیت نبرده‌اند بایستد.
مراسم عزاداری
همه‌ساله دسته‌های عزادارای در کوچه و خیابان شهرهای مختلف ایران به راه افتاده، بزرگ ترها به نوحه خوانی می‌پردازند و نوجوانان نیز به طبل نوازی وسنج زدن، کودکان زیادی در بین جمعیت به همراه پدرانشان حضور یافته و با طبل یاسنج و زنجیر در کنار مردم به عزاداری می‌پردازند.

نوحه خوانی و مداحی یکی از بخش‌های مهم مراسم عزاداریست. هیئت‌های مختلفی که در مساجد برگزار می‌شوند از مداحان و نوحه خوانان و سخنرانان زیادی دعوت می‌کنند تا مراسمشان را با نوحه‌های حسینی و صدای رسایشان شور و شوق حسینی بخشند. هرچه مداحان و نوحه خوانان در این زمینه خبره‌تر باشند باعث جذب هرچه بیشتر افرادی می‌شوند که در این مراسم‌ها شرکت می‌کنند و این خود باعث می‌شود در شب‌های بعد نیز این مراسم با استقبال افراد بیشتری رو به رو شود.

مداحان و نوحه خوانان
همانطور که گفتیم مداحان در مراسم عزاداری سعی در بیان هرچه زیباتر رشادت و شجاعت حسین دارند. هرچند این موضوع بر همگان اثبات شده است و نیاز به اغراق نیست، اما هرچه نسل بشر رو به جلو پیش می‌رود و اکثریت جامعه را نسل جوان در بر می‌گیرد نحوه پذیرش این امر برایشان متفاوت‌تر می‌شود و مداحان با نوحه‌ها و شعرخوانی‌هایشان سعی در بیان این مهم با توجه به خواسته و نحوه درک نسل جوان دارند.
مداحان و نوحه خوانان زیادی را می‌شناسید که در شب‌های محرم و صفر در هیئت‌های مختلف حسینی، یاد حسین را خاطر نشان می‌شوند. مداحانی مثل میثم مطیعی، محمود کریمی، مجید بنی فاطمه، عبدالرضا هلالی.
دانلود مداحی های مختلف
صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مراسم زیبای عزاداری سالار شهیدان را در شب‌های محرم فیلمبرداری می‌کند و برای عزیزان عزاداری که به دلایل مختلف موفق به شرکت در این مراسم نشده‌اند پخش می‌کند. در کنار صدا و سیما که این مراسم را پوشش میدهد سایت‌های زیادی نیز مداحی مداحان را برای شما عزیزان آماده کرده‌اند تا شما بتوانید بدون هیچ مشکلی این مداحی‌ها را دانلود کنید. شما می‌توانید از سایت maddahi.org گلچین مداحی مثیم مطیعی، مجید بنی فاطمه و مداحان زیادی را دانلود کنید.

22 اسفند 1399 12 views 0
ادامه و دانلود

در آغاز دهه دوم قرن 21، سازمان های خبری شروع به انتقال به عصر دیجیتال کردند ، بدون اینکه بدانند روزنامه نگاری به کجا می انجامد. در طول سال های 2010 ، کاهش چشمگیر تیراژ چاپ و درآمد تبلیغات دیجیتال زمینه را برای تعطیلی تعداد بی شماری از رسانه های خبری مهم فراهم کرد.

با ورود به یک دهه جدید، برداشتی غیرقابل تصور از طریق جو قطبی ما در سیاست و جذب انبوه اطلاعات عمومی توسط مردم صورت گرفت. روزنامه نگاران اکنون از خود می پرسند که: چه چیزی در طی چند دهه آینده بوجود خواهد آمد؟ آیا این دهه پایانی برای روزنامه نگاری مستقل و با کیفیت خواهد بود؟

21 بهمن 1399 25 views 0
ادامه و دانلود

منابع تغذیه بدون وقفه ( UPS ) یا سیستم های UPS همانطور که شناخته شده اند نیز دو نقش مهم در زمینه راه حل های برق دارند. در صورت خرابی منبع تغذیه اصلی، سیستم های UPS منبع تأمین پشتیبان آماده به کار را فراهم می کنند ، و همچنین برای از بین بردن مشکلات برق ناشی از شبکه برق مانند افت ولتاژ، افزایش ولتاژ، کاهش فشار، افزایش عمر مفید و سر و صدای دستگاه های التکرونیکی مورد استفاده قرار می گیرند.

بهترین برند یو پی اس

مشکلات برق می تواند منجر به خرابی سخت افزار سیستم های IT، عملکرد بد سیستم و خراب شدن داده ها شود. در دنیای امروز که انرژی برق به صورت 24/7 مورد نیاز است، تقاضا برای سیستم های UPS همچنان با سرعت زیادی رشد می کند. انتخاب بهترین برند منبع تغذیه بدون وقفه می تواند شما را تا حد زیادی از خطرات احتمالی ناشی از قطع برق در امان نگه دارد.

15 بهمن 1399 8 views 0
ادامه و دانلود

این یکی از آن حقایق احمقانه و تلخ است که کریستین بیل فقط یک اسکار و آن هم برای یک نقش مکمل گرفته است. بیل در سن 46 سالگی در تعداد زیادی فیلم حضور داشته است و شخصیت هایی با وزن بین 20 تا 180 کیلوگرم را بازی کرده است. که بدیهی است اغراق است، اما نه زیاد. فیلمبرداری بازی او بسیار پر بار است، شخصیت های او از نظر جسمی و روحی متنوع هستند – و تقریباً همه او را ملزم می کند لهجه اصلی ولزی را کنار بگذارد.

حتی اگر فیلمی که کریستین بیل در آن حضور دارد به اندازه کافی خوب نباشد، بیل به ندرت عملکردی ضعیف از خود ارائه می دهد و او یکی از معدود بازیگرانی است که می تواند یک فیلم افتضاح را قابل تحمل کند. ما گاهی اوقات فیلم ها را فقط به دلیل حضور او تماشا می کنیم. آیا می خواهید با برترین نفش آفرینی های این بازیگر بریتانیایی آشنا شوید؟ ما با شما هستیم. در اینجا برخی از برترین فیلم های کریستین بیل آورده شده است که با استفاده از ترکیبی از بازیگری او با هیجان کلی فیلم رتبه بندی شده اند. و بله، ما سه گانه بتمن را در رده اول قرار می دهیم. با ما همراه باشید.

7 بهمن 1399 15 views 0
ادامه و دانلود

اگر شما هم مانند بسیاری از مردم و دوستان علاقه مند به موزیک و دانلود آهنگ در سبک محلی هستید بهتون یه خبر خوب میدم که خواننده ی خوش صدا ( مهرزاد نوازنده ) آهنگ جدید خود را پخش کرده و به نظر ما هم زیبا و قشنگ بود و حمایت میکنیم.

  اهنگ مهرزاد نوازنده

27 دی 1399 1,172 views 0
ادامه و دانلود

هدف یک منبع تغذیه بدون وقفه (یو پی اس) تأمین برق متناوب از خط معمولی یا اتصال به شبکه در صورت وجود است، اما در صورت قطع برق، منبع تغذیه بدون وقفه از گزینه های پشتیبان استفاده می کند که اغلب به صورت باتری هستند. با استفاده از تکنیک هایی مانند اینورتر، آنها منبع تغذیه AC شبیه سازی شده را برای برق رسانی به تجهیزات فراهم می کنند. چندین نوع مختلف از منبع تغذیه بدون وقفه وجود دارد و لازم است نوع مناسب را برای هر برنامه خاص در نظر بگیریم.

24 دی 1399 20 views 0
ادامه و دانلود
پاور موزیک
کانال تلگرام پاور موزیک